СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

BIOTRADE PURE SKIN GLOW/50ml ноќен крем

brands

SKU: BTRD-30

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: BTRD-30 Категорија:

Опис

Ресторативна и осветлувачка ноќна течност.

Содржи хијалуронска киселина, ниацинамид, сквалан и пептиди.

Го изедначува тенот, ја осветлува кожата и ја прави хидрирана и полна.

Погоден е за сите типови на кожа, особено за комбинирана и проблематична кожа и кожа која го изгубила сјајот.

Не е тестиран на животни.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди