СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

BIOVIT IMUNO директ x 16 ќеси – цена на една ќеса

brands

SKU: PMED-87

20 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Biovit Imuno Direct е додаток во исхраната со витамин Ц, витамин Д3 и цинк наменет за нормално функционирање на имунолошкиот систем. Витаминот Ц игра многу важна улога во исхраната, а заедно со витамин Д3 и цинк, тој придонесува за нормално функционирање на имунолошкиот систем. Biovit Imuno Direct содржи и природен витамин Ц од ацерола и екстракт од овошје од шипинка.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди