СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Болнички кревет (механички) – кафеав

brands

SKU: MPRO-39

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Метален кревет за домашна нега со надградена конструкција за лесно и брзо склопување. Креветот е со дрвена рамка на потпирачот за глава и потпирачот за нозе.

Внатрешни димензии: 195×85см
Надворешни димензии: 200х92см
Висина од подот: 46,0 см (без тркала) / 58 см (со тркала)
Максимално оптоварување: 180 кг
Подигање на грб: рачно
Подигање на нозете: рачно
темно кафеава

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди