СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Болнички кревет со 5 функции

brands

SKU: MPRO-34

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

СПЕЦИФИКАЦИИ

Метална рамка
Метални шини во боја на дрво
Дрвен потпирач за грб и потпирач за грб
Со 5 функции

Тежина на креветот: 90кг
Ширина на креветот: 102см
Должина на креветот: 215см
Опсег на висина на креветот: 24-65см
Внатрешни димензии на креветот (ширина): 90см
Внатрешни димензии на креветот (должина): 203см
Макс. агол на задниот дел: 70 °
Макс. агол на пресек на ногата: 30 °
Макс. Агол на креветот: 20 °
Макс. Тежина на пациентот: 170кг
Мотор: 24V
Напон: 220V, 50Hz

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди