СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

BUBCHEN baby козметичка крема 75 мл

SKU: BUB-03

170 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

✔ Интензивно ја негува чувстителната бебешка кожа на лицето и рацете. На кожата и ја дава потребната природна влажност

✔ Ја поддржува природната заштитна функција на чувстителната бебешка кожа

✔ Содржи бадемово масло

✔ Не содржи минерални масла и конзерванси

✔ Ги минимизира алергиските реакции

✔ Дерматолошки потврдена толерантност со кожата. Бубхен е препорачан од акушерките и педијатрите

 

Начин на употреба: После секое миење и капење нанесете тенок слој од кремата на лицето и рацете.
За доенчиња (од раѓање) и за целото семејство.

Сите производи за нега од Бубхен се тестирани и препорачани од страна на германското здружение за помош при алергии.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BUBCHEN baby козметичка крема 75 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди