СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Бускопан 10 мг, 20 таблети

SKU: BUSC-01

360 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Бускопан се користи за намалување на стомачни и грчеви кои предизвикуваат болка и нелагодност поврзани со вашиот дигистивен тракт и при синдром на иритабилен колон. Дејствува така што ги релаксира згрчените мускули во вашиот стомак и црева.

Пакување: 20 таблети

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бускопан 10 мг, 20 таблети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди