СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

CANBEBE бр. 6 (15-27 кг), 24 пелени

SKU: CNBB-6/24

470 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Canbebe беби пелени – паметен избор на искусните мајки.

Новиот патентиран триканален систем за брза апсорпција во пелените на Canbebe, овозможува долготрајна сувост со блокирање на течностите во внатрешноста на пелената.

Екстра сигурност внесуваат предните и задните дополнителни бариери против протекување.

Со Canbebe, можете да бидете без грижи!

 • Чувари на нежната бебешка кожа
 • Удобни
 • Еластични
 • Заштита од иритација
 • Дозволуваат слобода на движење
 • Без БПА
 • Без парабени и мириси
 • pH friendly
 • Ботанички горен слој

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CANBEBE бр. 6 (15-27 кг), 24 пелени”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди