СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Canna therapy forte

brands

SKU: PMED-39

ден

Нема залиха

Да се умасира гелот на болно место 3 до 4 пати на ден. Користете колку што е потребно.

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: PMED-39 Категорија: Тагови: , , ,

Опис

Cannaforte гел е со 10% масло од семе од канабис е козметички производ наменет за апликација на кожата. Поради високата соржина на маслото од канабис, поинтензивно ја подобрува циркулацијата и придонесува за олеснување на болката. Маслото од канабис дополнително ја храни, регенерира и хидрира кожата, смирува иритација, бидејќи е богата со масни киселини, витамини А, Б1, Б2, Б6, Ц, E.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди