СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Canna therapy ice

brands

SKU: PMED-37

ден

Нема залиха

Да се умасира гелот на болно место 3 до 4 пати на ден. Во зависност од видот на кожата, студениот ефект може да се случи веднаш по апликацијата или со задоцнување.

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: PMED-37 Категорија: Тагови: , , ,

Опис

Cannaice гел е со 5% масло од семе од канабис е козметички производ наменет за примена на кожата, со ладен ефект. Содржи масло од канабис, кое благодарение на неговиот богат состав, благотворно делува на кожата. Не ја надразнува кожата и не содржи синтетички мириси.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди