СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

CeraVe FACIAL CLEANSER пенлив гел за чистење 236ml

brands

SKU: CERAVE-27

819 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

ПЕНЛИВ ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ- FOAMING FACIAL CLEANSER

За нормална до масна кожа. Чисти и го отстранува вишокот на себум без нарушување на заштитната бариера на кожата на лицето и телото.
Содржи 3 есенцијални церамиди, ниацинамид и хијалуронска киселина.

БЕЗ МИРИС. ХИПОАЛЕРГЕНО.

Начин на употреба: производот нежно нанесете го на влажна кожа.
Исплакнете.

Дополнителни информации

brands

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CeraVe FACIAL CLEANSER пенлив гел за чистење 236ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди