СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

CeraVe напредна обновувачка маст 88ml

brands

SKU: CERAVE-26

940 ден 752 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Овозможува обнова и хидратација на многу сувата, груба и испукана кожа.

КЛУЧНА ТЕХНОЛОГИЈА

 1. 3 ЕСЕНЦИЈАЛНИ ЦЕРАМИДИ;
 2. ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА;
 3. 3 ОКЛУЗИВНИ СОСТОЈКИ, ВКЛУЧУВАЈЌИ ВАЗЕЛИН СО ФАРМАЦЕВТСКИ КВАЛИТЕТ;

Моментално ја штити и смирува грубата и сува кожа и помага во обновување на кожната бариера. Совет за употреба: Нанесете на лице, тело или усни по потреба. Избегнувајте контакт со очите. Во случај на контакт темелно исплакнете со вода.

Пакување: 50ml и 88ml.

БЕЗ МИРИС | БЕЗ ЕТИЛ АЛКОХОЛ | ХИПОАЛЕРГЕНО | СИГУРНО ЗА БЕБИЊА | БЕЗ ЛАНОЛИН |

Дополнителни информации

brands

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CeraVe напредна обновувачка маст 88ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди