СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

CeraVe Серум со хијалуронска киселина , 30мл

brands

SKU: CERAVE-24

1.429 ден 1.143 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Обезбедува 24-часовна хидратација
Може да се користи самостојно или под хидратантен крем
Хијалуронска киселина: Помага да се привлече хидратација на површината на вашата кожа и помага кожата да не се суши
Церамиди: помагаат во обновувањето и одржувањето на природната бариера на кожата
Витамин Б5: Помага во обезбедување на смирувачки придобивки за кожата
За целодневна хидратација
Некомедоген, без парабен и без мирис
Развиено со дерматолози

 

Хијалуронската киселина е моќна хидратантна состојка која се наоѓа природно во вашата кожа. Меѓутоа, како што стареете, таа се намалува. Тоа треба да го спречите за да не дојдете до состојба на сува кожа. Серумот за хидратација на хијалуронска киселина CeraVe помага да се врзе влагата на површината на вашата кожа, измазнувајќи ја и обезбедувајќи хидратација до 24 часа.  CeraVe хидрантниот серум со хијалуронска киселина обезбедува вашата кожа да е 24 часа хидрирана.

Дополнителни информации

brands

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CeraVe Серум со хијалуронска киселина , 30мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди