СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

CHICCO Глодалка мајмун 4+

brands

SKU: CHCC-85

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: CHCC-85 Категорија:

Опис

Глодалка полна со вода

Ергономска форма за да може да се користи за сите делови на устата

Едноставни форми за лесно држење

Ја смирува болката и ги освежува непцата

Овие глодалки може да се ладат единствено во фрижидер. Не ги ставајте во делот за замрзнување.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди