СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

CHICCO КУПКА ШАМПОН 750ml BABY MOMENTS

brands

SKU: CHCC-57

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: CHCC-57 Категорија:

Опис

КУПКА ШАМПОН 750МЛ BABY MOMENTS CHICCO
Ја чисти фината коса и деликатната кожа на бебето во еден чекор. Нејзината формула без солзи содржи екстракт од невен, познат по своите омекнувачки својства.
Купка шампон за капење без солзи е средство за чистење од природно потекло на линијата Baby Moments, составена од 92% состојки од растително потекло за одржување на хидролипидната рамнотежа на тенката кожа и скалпот на новороденчињата.
Дерматолошки и офталмолошки тестирана, Chicco Bath Shampoo Baby Moments е збогатена со екстракт од невен и растителен глицерин.
Упатство за употреба: истурете мала количина на дланка, намачкајте, распоредете со лесна масажа и потоа исплакнете.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди