СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

CHICCO Тропалка меќе 3+

brands

SKU: CHCC-93

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: CHCC-93 Категорија:

Опис

Тропалка мече Бен 3м+. Шепите се изработени од мека пластика за да ги смират детските непца за време на периодот кога растат првите заби. Тропалката нуди удобен зафат на малите рачиња за играње. Прстен исполнет со мини топчиња, кои испуштаат звук кога ке се потресе.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди