СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

CHICCO Тропалка жирафа 3+

brands

SKU: CHCC-94

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: CHCC-94 Категорија:

Опис

Тропалка Жирафа е од колекцијата Chicco’s Baby Sense, која е креирана за да го охрабри бебето да го открива светот околу себе. Смешниот дизајн на жирафата го привлекува вниманието на бебето. Прстените со различна големина и боја придонесуваат за развој на визуелните вештини. Главата на жирафата може да ротира што стимулира подобрена координација на движењата кај детето.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди