СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Цитросепт ®Oрганик – Екстракт од грејпфрут 20 мл, 50 мл

SKU: VDR-2

ден

Нема залиха

15 капки растворени во 200 мл вода, три пати на ден(препорачана дневна доза)
Не е препорачливо да се надминува дневната доза.
Додатокот на исхрана не може да биде замена за разнообразна исхрана
Разнообразната и комплетна исхрана и здравиот начин на животсе важни.

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: VDR-2 Категорија: Тагови: ,

Опис

Цитросепт ®Органик се препорачува како додаток на исхранакој содржи природни биофлавоноиди од грејпфрут, како ивитамин С, кој придонесува за нормална функција на имуниот систем. Биофлавоноидите кои се содржат во дневната доза одпроизводот допринесуваат во одржување на добрата состојбана капиларите.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди