СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

COREGA Таблети за чистење протези 48 парчиња

SKU: GLSMKL-9

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: GLSMKL-9 Категорија:

Опис

Таблети Corega наменети за чистење на тотални или парцијални протези.

Целосна заштита

 • Свежо – уништува 99.9% од халитозата (лош здив) предизвикана од бактерии и габички
 • Темелно – хигиенско длабинско чистење
 • Чисто – помага во отстранување на забниот камен

Пакување: 48 таблети

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди