СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

COSINUS ISO спреј 60ml

brands

SKU: COS-01

210 ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

pH пуфериран физиолошки ратвор, со екстракт од алое вера, во облик на спреј.

Го разредува мукозниот секрет, што придонесува за отстранување на слузата од носот и синусите.

Ги навлажнува сувите носни патишта, го олеснува чистењето на носот и синусите и го подобрува дишењето

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди