СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

DEFENDER, GO HARD OR GO HOME, 600 ML

brands

SKU: POLL-08

199 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Shieldmixer® Defender, практичен и висококвалитетен шејкер ќе стане вашиот нов најдобар пријател пред, за време и особено после тренинг.

Shieldmixer® Defender може да се пофали со висококвалитетна полипропиленска пластика која не содржи BPA, DEHP и други токсични материи, што го прави 100% безбеден за употреба. Капачето на завртката е одговорно за мешање без излевање и протекување, додека отстранливата, лесна за перење мрежа е одговорна за ефикасно разбивање на грутките. Доаѓа во неколку комбинации на бои со атрактивни принтови. Капацитетот на шејкерот е 600 ml. На надворешната страна има мерна вага во ml и oz, што го олеснува дозирањето на пијалокот. Тој е безбеден за микробранова печка и може да се мие во машина за садови.

Карактеристики:

Шилдмиксер квалитет, модерен и уникатен дизајн.

Квалитетно и издржливо двострано печатење.

Замислен, дизајниран и произведен во ЕУ.

Без BPA и DEHP

Капацитет 600 ml

Ознаки за волумен во ml и oz

100% отпорен на истекување

За употреба во микробранова печка, машина за миење садови и замрзнувач

Производ за рециклирање

Мрежа која се вади за практично и тивко мешање

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди