СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

DEFENDYL Имуноглукан со витамин Д3, јуниор, 30 таблети за џвакање

brands

SKU: MEDS-13

680 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Defendyl-Imunoglukan P4H® D3 Junior е додаток на исхраната за долготрајна употреба кој содржи витамин Д3, цинк и природен имуноглукан.

 • За имунитет
 • Наменети за деца над 3 години
 • Содржи IMG® (плеуран, изолиран од печурка буковка), витамин Д3 и цинк
 • Витамин Д и цинк придонесуваат за нормална функција на имунолошкиот систем
 • Витамин Д е потребен за нормален раст и развој на коските кај децата и придонесува за одржување на нормални коски
 • Со вкус на малина
 • Со засладувач

Пакување: 30 таблети за џвакање

Дополнителни информации

brands

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DEFENDYL Имуноглукан со витамин Д3, јуниор, 30 таблети за џвакање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди