СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

DERCOS Densi-Solutions Концентрирана нега за ретка и тенка коса 100 ml

brands

SKU: VCHY-63

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: VCHY-63 Категорија: Тагови: ,

Опис

Концентрирана нега за ретка и тенка коса која делува на коренот за видливо јака, густа и цврста коса. За жени кои имаат проблем со проретчување на косата, недостаток на густина и маса на коса, а кои сакаат јака, погуста и здрава коса. Без парабени. Без силикони. Без боја.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди