СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

DERCOS Пена

brands

SKU: VCHY-58

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: VCHY-58 Категорија: Тагови: ,

Опис

Пена со тројно дејство против опаѓање на косата со моментално задебелување на влаконото и потполнување на самата структура. После 6 недели опаѓањето на коса е намалено.* Лесна и прозрачна текстура која овозможува брзо и лесно нанесување на косата. Моментално задебелување на влакната.
Моментално обликувана коса
Намалено опаѓање на косата за само 6 недели третман*
*клиничко испитување, 130 лица, 6 недели

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди