СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

DERMEDIC ANTIPERSP R ролон 1+1

brands

SKU: DRMD-93

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: DRMD-93 Категорија:

Опис

ANTIPERSP R roll-on

Ефикасно го намалува потењето – активните состојки го ограничуваат производството на пот, како и неговото распаѓање, обезбедувајќи чувство на свежина до 48 часа.

Не иритира, дури и многу чувствителна кожа – производот е дизајниран специјално за луѓе со чувствителна и пречувствителна кожа, може да се користи и веднаш по епилацијата.

Има смирувачки ефект – заради неговата содржина на Алантоин, која ги смирува иритациите, заедно со ограничен број потенцијални алергени.

 • Без мирис
 • 48-часовна заштита
 • Без алкохол

СЕ ПРЕПОРАЧУВА ЗА: дневна нега и хигиена на секој вид кожа за долготрајна свежина. Може да се користи веднаш по епилацијата.

Упатство за употреба:

Превртете го антиперпирантот врз чиста и сува кожа под пазувите.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди