СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

DERMEDIC HYDRAIN3 HYALURO noken krem 50 ml

brands

SKU: DRMD-84

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: DRMD-84 Категорија:

Опис

Ноќен крем
Активни состојки: комплекс Aqualare: хијалуронски киселини (4 форми) + термална вода + трехалоза, масло од авокадо, витамин Е, маслиново масло, фитоскулан, глицерин+дабдиол
Интензивна ревитализација и долготрајна, длабока хидратација
Намалување на видливоста на знаците на стареење
Подобрување на цврстината и густината на кожата
Активно подобрување на состојбата на кожата од првото нанесување
Висока концентрација на активни состојки
Хипоалергично, со термална вода
Нанесете го производот рамномерно на лицето, вратот и деколтето и оставете да се апсорбира целосно.
Ноќна нега на чувствителна сува, многу сува и дехидрирана кожа на лицето, вратот и деколтето.
Пакување: Тегла 50 ml

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди