СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Dermedic Sunbrella SPF 50+ за кревки капилари 50ml

brands

SKU: DRMD-76

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: DRMD-76 Категорија:

Опис

Крем за заштита од сонце за кожа со кревки капилари SPF 50
Активни состојки: термална вода, UVA и UVB филтер комплекс + Physavie® (Advanced Protection System UV+VL+IR), екстракти од арника, костен, лоза и вештерка, алантоин, глицерин
Обезбедува ефикасна и долготрајна заштита од UVA, UVB (SPF 50+), VL и IR зрачење
Заштитува од негативните ефекти на IR зрачењето
Ја заштитува ДНК на клетките на кожата
Ги запечатува и зајакнува крвните садови
Има антиеритема својства
Хипоалергично со термална вода
Пакување: Туба 50 ml

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди