СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

DIETPHARM Витамин K2/D3 30 капсули

brands

SKU: DTPH-35

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: DTPH-35 Категорија:

Опис

Витамин K2+D3 капсули

 • За одржување на здрави коски
 • За одржување на здравјето на кардиоваскуларниот систем
 • Кај остеопороза и остеопенија
 • За превенција на атеросклероза и коронарни срцеви заболувања
 • Витамин K2 помага во вградување на калциум во коски
 • Витамин D3 помага во апсорпција на калциум

1 капсула содржи: Витамин К2 – 75 микрограми и Витамин Д3 – 50 микрограми (2000 I.E)

Деца постари од 14 години и возрасни: се зема 1 капсула на ден

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди