СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

DOCTOR’S М-чешел за вошки и гниди

ден

Нема залиха


Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Категорија:

Опис

Чешел за отстранување на вошки и гниди

Косата треба да биде чиста и доколку е густа и долга, треба прво да биде исчешлана со обичен чешел. Чешлањето треба да се одвива полека и внимателно.

Врвовите на иглите треба да ја допираат кожата на главата, а правиот дел на иглите, по можност да се движи што поблиску до коренот на косата. Чешелот е најефикасен кога се движи спротивно од насоката на растење на косата.

Пакување: 1 чешел

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди