СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

DOPPELHERZ CALCIUM + D3 + K 30 таблети

SKU: DPPLHRZ-24

550 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

 • 1200 mg калциум дневна доза (= 2 таблети)
 • Калциум за одржување на коските, забите, мускулна функција и згрутчување на крвта
 • Витаминот Д3 го регулира внесувањето на калциумот и неговата одржливост во коските

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DOPPELHERZ CALCIUM + D3 + K 30 таблети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди