СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Dr.Frei – Мултивитамински лижавчиња за деца за имунитет

SKU: KEND-04

15 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Мултивитамините лижавчиња обезбедуваат здрав раст, правилен развој и зајакнат имунолошки систем кај децата од 3-годишна возраст.

 • со вкус на јагода

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dr.Frei – Мултивитамински лижавчиња за деца за имунитет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди