СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Dr.Niedermaier Regulatpro Metabolic 350 ml

SKU: VDR-1

ден

Нема залиха

Започнете го и завршете г оденот с опо 10 ml Регулатпро Био(од мерна чашка). Земете го не разреден и држете ја содржината некоев реме во устата пред голтање. Доколку имате чувствителен желудник, разредете ја содржината во чаша вода. Протресете пред употреба!
Природен производ без бои и конзерванси, алкохол, шеќер,глутен и млеко.Погоден за вегани.

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: VDR-1 Категорија: Тагови: ,

Опис

Регулатпро® Метаболик-Течен органски биоактивен концентрат, добиен преку процес на каскадна ферментација од свежо овошје, ореви и зеленчук. Регулатпро Метаболик ја содржи концентрираната моќ на Регулатпро Био, збогатена со витамините од Б групата ( Б1, Б2, Б3, Б5, Б6, Б12), фолна киселина, микроелементи и минерали (цинк, магнезиум, хром, манган),витамин Ц и витамин Д.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди