СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

DR.VITON OVIDOX , 30 капсули

brands

SKU: DRVT-31

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: DRVT-31 Категорија:

Опис

Dr. Viton – Ovidox е додаток на исхраната наменет за одржување на нормален вид и антиоксидантска заштита.

ДХА и цинк придонесуваат за одржување на нормален вид.

Боровинката:

 • Ја подобрува циркулацијата во очите
 • Ја поддржува визуелната јаснина
 • Ја поддржува функцијата на ретината
 • Природна заштита од слободните радикали

Цинкот, бакарот и витаминот Е придонесуваат за заштита на клетките од оксидативен стрес.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди