СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Dr. Viton Триптоген, 30 капсули

brands

SKU: DRVT-41

630 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Dr.Viton Triptogen капсули, 30 капсули.

Dr. Viton – Triptogen е додаток на исхраната кој содржи Л-триптофан и екстракти од родиола и шисандра за подобрување на состојбата на умот и нормална психолошка функција.
Dr. Viton – Triptogen е додаток на исхраната кој содржи Л-триптофан и екстракти од родиола и шисандра за подобрување на состојбата на умот и нормална психолошка функција.

Екстрактот од Родиола придонесува за одржување на нормална состојба на умот и оптимална менталнo-когнитивна активност.

Екстрактот од шисандра ја подржува менталната благосостојба.

Пантотенската киселина, витаминот Б6, биотинот и магнезиумот придонесуваат за нормален енергетски метаболизам.

Пантотенската киселина, витаминот Б6, фолната киселина и магнезиумот придонесуваат за намалување на заморот и исцрпеноста.

Витаминот Б6, магнезиумот, биотинот и фолната киселина придонесуваат за нормална психолошка состојба.

Дополнителни информации

brands

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dr. Viton Триптоген, 30 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди