СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

DR.WOLZ GELENK KOMPLEX

brands

SKU: DRWZ-4

ден

Нема залиха

Комбиниран пакет содржи два различни типа на плускавци со различно дејство. Капсулите се разликуваат по боја. За да постигнете комбиниран ефект, се препорачува да земате 3 капсули Gelenk-Complex и 1 капсула омега-3 масни киселини дневно со оброк и многу течност. Луѓето кои земаат антикоагуланси на кумарин, дијабетичари и бремени жени не треба да земаат капсули Gelenk-Complex. Wolz. Содржи глукозамин сулфат потекнува од школки.

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: DRWZ-4 Категорија: Таг:

Опис

GELENK KOMPLEX е внимателно подготвена комбинација на микронутриенти за снабдување со коска и ‘рскавица. Особено со возраста, или со физички напор на зглобовите преку спорт или работа или поради зголемување на телесната тежина, дополнителниот внес на одредени микронутриенти може да биде многу корисен.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди