СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Дубак со масичка со 4 тркала

brands

SKU: MPRO-222

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Карактеристики:

Потпирач за грб
Винил/пена држачи за удобен и лесен пристап
Удобно и меко седиште
Прилагодлива висина
4 тркала

СПЕЦИФИКАЦИИ
Димензии: 77 x 27 x 97 цм
Должина: 71 цм
Ширина: 44 цм
Висина на седиштето: 52 цм
Висина: 109-135 цм
Тежина: 13.1 кг
Материјал: Челик
Се пребришува со влажна крпа.
ПРЕПИШУВА | Ортопед, Физијатар или Хирург

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди