СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

DUREX Extra Safe Презервативи, 6 парчиња

brands

SKU: DRX-4

250 ден

На залиха

Состав: 100 % латекс.

На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Дурекс презервативи со уникатно позиционирани испакнати точки и набори со специјално дизајниран облик. Точките овозможиваат стимулација на двата партнера.

 • Дијаметр 66 мм
 • Дерматолошки тестирани 100%

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди