СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

DUREX Pleasuremax Презервативи, 6 парчиња

brands

SKU: DRX-6

260 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Дурекс Pleasuremax презервативи со уникатно позиционирани испакнати точки и набори со специјално дизајниран облик. Точките овозможиваат максимална стимулација на двата партнера, додека наборите овозможуваат клиторична стимулација.

 • Премачкани со лубрикант
 • Дијаметaр 66 мм.
 • Дерматолошки тестирани 100%

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди