СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

ECOLATIER BABY DAILY CARE 0+/ крем 100ml

brands

SKU: ECKT-04

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: ECKT-04 Категорија:

Опис

Ecolatier® Baby е безопасен и за здравјето на вашето бебе и за природата.

Baby Cream Daily Care е специјално создаден за нега на бебешка кожа.

Хипоалергичната формула е погодна за новороденчиња. Ефикасно ја навлажнува сувата кожа, помага да се отстрани иритацијата и ронливоста, ја штити кожата.

Чистата формула го минимизира ризикот од алергиски реакции.

Состојки. Безбедни за новороденче.

Екстрактот од маслинка содржи витамин Е и масни киселини, интензивно ја навлажнува, ја храни и омекнува кожата, правејќи ја исклучително нежна. Екстрактот од камилица го намалува воспалението и ја спречува иритацијата на кожата. Бисабололот има изразен смирувачки ефект и ги подобрува функциите на бариерата на кожата.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди