СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

ECOLATIER BABY DAILY CARE 3+/ лосион150ml

brands

SKU: ECKT-09

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: ECKT-09 Категорија:

Опис

Ecolatier® Baby е заложба за производство на најчисти и најздрави производи кои работат за вас.

Исто така, посветеноста е да се пренесе зошто е важно да се биде Ecolatier®. Се стремиме да се грижиме за луѓето и другите живи суштества, да бидеме еколошки одржливи и да бидеме дел од најголемото движење досега – освен заедничкото на сите нас – планетата Земја.

Ecolatier® Baby е безопасен и за здравјето на вашето бебе и за природата.

Бебешкиот лосион со пантенол е специјално создаден за нега на чувствителна кожа. Ефикасно ја навлажнува сувата кожа, помага да се ослободите од иритациите и ја штити кожата на мама и бебе. Чистата формула го минимизира ризикот од алергиски реакции.

Cостојки. Содржи повеќе од 98% состојки од природно потекло. Екстрактот од невен го намалува воспалението и ја спречува иритацијата на кожата.

Пантенолот совршено ја храни и омекнува кожата, дава совршена нега и заштита.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди