СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

EFEKTA Шумливи таблети 13 Витамини + Минерали x20

brands

SKU: ESSN-109

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: ESSN-109 Категорија:

Опис

Шумливите таблети Efekta Multivitamin + minerals се витаминско-минерален додаток на храна кој содржи комбинација од 100% од препорачаната дневна доза од 10 витамини, како и 3 минерали кои преку синергетско дејство ја обезбедуваат потребната енергија за секој ден. Активните состојки на мултивитаминскиот комплекс Ефекта придонесуваат за правилна функција на имунолошкиот и нервниот систем, го намалуваат заморот и исцрпеноста и ги штитат клетките од оксидативен стрес.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди