СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

EFEKTA Шумливи таблети 18 MULTIFORTE Витамин + Минерал x20

brands

SKU: ESSN-105

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: ESSN-105 Категорија:

Опис

Шумливите таблети Efekta Multiforte се витаминско-минерален додаток на храна кој содржи комбинација од 10 витамини, 13 минерали и инулин.

Шумливите таблети Efekta Multiforte се идеален вид на замена на витамини и минерали кои не се земаат во доволни количини со храна во текот на денот.

Инулинот ја промовира апсорпцијата на минералите и нивната биорасположивост. Оралниот внес на инулин постигнува други поволни здравствени ефекти бидејќи придонесува за развој на корисни бактерии во цревата.

Оптимална доза на витамини за енергија и виталност

Само една шумлива таблета на ден

Природни ароми на тропско овошје

Без шеќер

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди