СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

EFEKTA Шумливи таблети CALCIUM 400mg + D3 x20

brands

SKU: ESSN-107

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: ESSN-107 Категорија:

Опис

Шумливите таблети Efekta Calcium + D3 се витаминско-минерален додаток на храна кој благотворно делува на коскено-мускулниот систем благодарение на присуството на оптимални дози на калциум и витамин Д3. Тие придонесуваат за одржување на правилната функција на мускулите, коските и забите, како и за одржување на нормално ниво на калциум во крвта.

Оптималната доза на витамин Д

Само една шумлива таблета на ден

Природна арома на лимон и лимета

Без шеќер

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди