СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

EFEKTA Шумливи таблети Витамин Ц 1000mg x20

brands

SKU: ESSN-108

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: ESSN-108 Категорија:

Опис

Шумливите таблети Efekta Vitamin C 1000mg се додаток во исхраната базиран на витамин Ц кој се препорачува за употреба во состојби на физичка и ментална исцрпеност, како и во случаи на намалена отпорност на телото. Витаминот Ц овозможува формирање и одржување на колаген, кој е структурна компонента на кожата, лигаментите и коските. Придонесува за зараснување на раните, зачувувајќи ги нормалните функции на капиларите, непцата и забите. Придонесува за заштита на клетките од оксидативен стрес и за нормална функција на имунолошкиот систем.

Витамин Ц во оптимална доза

Само една шумлива таблета на ден

Збогатен со природен вкус на портокал

Без шеќер

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди