СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Еластичен завoj HAPPY 12cm x 5m

SKU: BTS-02

150 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

изработен од памук, полиестер и латекс
200% растегливост
се користи како поддршка во ортопедски случаи, хируршки интервенции и спорт
не се деформира
се мие со топла вода и повторно се користи

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Еластичен завoj HAPPY 12cm x 5m”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди