СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

ELMEX Паста за заби – Кариес COMPLETE PROTECTION 75ml

brands

SKU: GABA-16

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: GABA-16 Категорија:

Опис

 • Паста за заби со калај + флуорид + цинк
 • Нова формула – клинички докажана
 • Заштитува од кариес, слабеење на глеѓта, забен камен и иритација на непцата
 • Содржи натриум флуорид 1450 ppm F
 • Не е наменета за деца под 7 годишна возраст

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди