СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

ELMEX Паста за заби – Sensitive COMPLETE PROTECTION 75ml

brands

SKU: GABA-14

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: GABA-14 Категорија:

Опис

Пастата за заби Elmex Sensitive Plus Complete Protection обезбедува целосна грижа за вашите заби и непца. Ги чисти забите од наслаги и остатоци од храна додека се грижи за непцата и мукозните мембрани во устата. Со флуор и цинк.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди