СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

EMBRYOLISSE INTENSIVE LIFT EYE CREAM 15ml

brands

SKU: EMBRLSS-22

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: EMBRLSS-22 Категорија:

Опис

Embryolisse Intense Lift Eye Cream интензивен крем за околу очи 15ml.

Интензивен лифтинг крем од цвет од костен, го реобновува пределот околу очите, ги измазнува и ги пополнува брчките околу очите. Неговата формула го намалува изгледот на уморна кожа, овозможувајќи видлив лифтинг ефект. Ги подигнува и затегнува очните капаци и ги намалува темните кругови и подочници. Очите се одморени со впечатлив изглед со забележлива свежина и виталност. Текстурата е идеална како подлога за шминка. Може да се нанесува на контурите на усните.

Дерматолошки и офталмолошки тестирано.

Главни активни состојки: Хијалуронска киселина, екстракт од цвет од костен, масло од ноќниче. Без мирис.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди