СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

ESI Donnalife Интимна купка, 250 мл

brands

SKU: ESIM-91

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: ESIM-91 Категорија:

Опис

Купка за интимна хигиена, формулирана со 98% природни состојки кои овозможуваат заштита на интимната област, со чајно дрво, алое вера и брусница.

Измива нежно и ги остава физиолошките параметри на кожата непроменети.

Пакување: 250 мл

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди