СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

ESI Rigenforte Strong Impact Hair Лосион

brands

SKU: ESIM-72

ден

Нема залиха

Како да се користи:
Нанесете го овој производ на скалпот и масирајте го додека не се апсорбира целосно и рамномерно распоредете го на целата должина на косата со помош на фин чешел. Бидејќи овој производ има удобен, лесен за затворање капа, лесно е да се дистрибуира рамномерно на косата и скалпот или да се применат дополнителни количини на лосион каде што е потребно.
Масирајте го во скалпот во кружни движења со прстите. Не ја исплакувајте косата за да биде чиста и да мириса добро.

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Овој силен хидроалкохолен лосион за коса е дел од системот за третман на коса Rigenforte. Неговите состојки се богати со хранливи материи кои ја тонираат и ја зајакнуваат косата почнувајќи од корените и специјално беа создадени за да спречат привремено опаѓање на косата и слабеење на влакната на косата. Масирање на Ригенфорт Лосион во скалпот помага да се спречи опаѓање на косата со стимулирање на нормалното физиолошко функционирање на скалпот.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди