СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Eucerin Dermopure Triple Effect Serum 40ml

SKU: ECRN-160

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: ECRN-160 Категорија:

Опис

Против траги: Ги намалува постојаните траги по акните и го спречува нивното појавување. Против флеки: ефикасно ги намалува флеките и спречува појава на нови.

Против сјај: Обезбедува долготрајна, сува, мат завршница. 95% се согласуваат:

Конечно ги победува пост-акните*.

*Студија за производ во употреба со 100 волонтери, 8 недели редовна употреба два пати на ден.

Клинички тестиран серум со трикратен ефект со патентиран тиамидол, формулиран за намалување на трагите по акните, намалување на флеките и контрола на сјајот.

Први видливи резултати за 2 недели и континуирано подобрување со текот на времето.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди